Naša obec - Naša miestna akčná skupina: výtvarná súťaž
1.miesto v kategórii C: Zuzana Skaličanová (8.ročník)
Hviezdoslavov Kubín: školské kolo
kategória žiakov 1.ročníka
1.miesto: Ria Rišková
Čestné uznanie: Martin Sihlovec
2.kategória (4. - 6.ročník): poézia
1.miesto: Lucia Koňušiaková (6.ročník)
2.miesto: Jazmína Mačasová (4.ročník)
3.miesto: Miroslava Muchová (5.ročník)
2.kategória (5. - 6.ročník): próza
1.miesto: Rebeka Skaličanová (5.ročník)
2.miesto: Lenka Janková (6.ročník)
3.kategória (7. - 9.ročník): próza
1.miesto: Zuzana Skaličanová (8.ročník)
V okresnom kole nás budú reprezentovať: Rebeka Skaličanová, Lucia Koňušiaková, Zuzana Skaličanová.
Výtvarná súťaž Fašiangy: obvodné kolo
3.miesto: Jozef Lacek (5.ročník)
Matematická olympiáda: školské kolo
Úspešní riešitelia školského kola: Rebeka Skaličanová (5.ročník), Jakub Škrobák (5.ročník)
Do obvodného kola bola pozvaná Rebeka Skaličanová, ktorá získala úspešné 25.miesto (z 97 zúčastnených žiakov) !
Súťaž Spelling Competition žiakov 3. a 4.ročníka
Meno žiaka |
Spelling: max.3 body |
Prepis slov.slov do ANJ: max.5 bodov |
Diktát: max.5 bodov |
Počet bodov spolu: max. 13 bodov |
1. Samuel Mihálik (3.roč.)
|
3 |
4 |
5 |
12 |
2. Veronika Pekárová (3.roč.)
|
3 |
4 |
4 |
11 |
3.Jazmína Mačasová (4.r.)
|
3 |
3 |
4 |
10 |
4. Barbora Paučinová (4.r.)
|
3 |
2 |
4 |
9 |
5. Martin Smida (4.roč.)
|
3 |
2 |
3 |
8 |
6. Dávid Jankov (4.roč.)
|
1 |
2 |
3 |
6 |
7. Ondrej Melišík (4.r.)
|
2 |
2 |
1 |
5 |
8. Mário Skaličan (3.r.)
|
2 |
0 |
2 |
4 |
9. Šimon Šimovček (4.roč.)
|
2 |
1 |
0 |
3 |
10. Šimon Kalužník (4.roč.)
|
0 |
0 |
1 |
1 |
Pytagoriáda: školské kolo
Úspešný riešiteľ musel získať minimálne 10 bodov za úlohy.
Kategória P3:
1.miesto: Samuel Mihálik - 20 bodov
Mário Skaličan: 9 bodov
Veronika Pekárová: 6 bodov
Kategória P4:
Jazmína Mačasová: 9 bodov
Ondrej Melišík: 8 bodov
Martin Smida: 8 bodov
Barbora Paučinová: 6 bodov
Dávid Jankov: 5 bodov
Šimon Kalužník: 3 body
Šimon Šimovček: 2 body
Kategória P5:
Jakub Škrobák: 9 bodov
Tomáš Hýll: 8 bodov
Samuel Skaličan: 8 bodov
Rebeka Skaličanová: 7 bodov
Kategória P6:
1.miesto: Dominik Novák: 11 bodov a Lenka Janková: 11 bodov
Nina Stančeková: 6 bodov
Kategória P7:
Marián Kalužník: 8 bodov
Milan Skaličan: 6 bodov
Šimon Hýll: 2 body
Kategória P8:
Mário Tabaček: 6 bodov
Kristína Paučinová: 5 bodov
Ochranárik očami detí: výtvarná súťaž organizovaná OÚ Odborom krízového riadenia
1.miesto: deti MŠ
2.miesto: Dominik Novák (6.ročník)
3.miesto: Martin Sihlovec (1.ročník)
Olympiáda zo slovenského jazyka: školské kolo
max.počet bodov: 25
1.miesto: Zuzana Skaličanová, Mário Tabaček (19 bodov)
2.miesto: Kristína Paučinová (16 bodov)
3.miesto: Jozef Halúska (13 bodov)
Rok Ľudovíta Štúra: kvíz
1.miesto: žiaci 8.A
2.miesto: žiaci 5.A
3.miesto: žiaci 7.A
Naša obec - Naša miestna kačná skupina: Výtvarná súťaž
1.miesto: Jazmína Mačasová (3.ročník)
1.miesto: Zuzana Skaličanová (7.ročník)
S Lienkou na ceste - dopravná súťaž MŠ
Výhra: stavebnica Lego
Cezpoľný beh - školské kolo
Dievčatá 1. - 4. ročník:
1.miesto: Jazmína Mačasová (4.roč.)
2.miesto: Veronika Pekárová (3.roč.)
3.miesto: Barbora Paučinová (4.roč.)
Chlapci 1. - 2. ročník:
1.miesto: Lukáš Ďuriš (2.roč.)
2.miesto: Martin Pallo (2.roč.)
3.miesto: Samuel-Ján Mačas (1.roč.)
Chlapci 3. - 4. ročník:
1.miesto: Mário Skaličan (3.roč.)
2.miesto: Ondrej Melišík, Šimon Šimovček (4.roč.)
3.miesto: Šimon Kalužník (4.roč.)
Chlapci 5. - 6.ročník
1. miesto: Tomáš Hýll (5.roč.)
2. miesto: Daniel Novák(5.roč.)
3.miesto: Jozef Lacek (5.roč.)
Chlapci 7. - 8.ročník
1.miesto: Šimon Hýll (7.roč.)
2.miesto: Milan Skaličan (7.roč.)
3.miesto: Marián Kalužník (7 roč.)
Dievčatá 5. - 8.ročník
1.miesto: Miroslava Muchová (5.roč.)
2.miesto: Rebeka Skaličanová (5.roč.)
3.miesto: Lucia Kocúrková (6.roč.)
Víťazný projekt v grantovom programe nadácie Volkswagen: Po Lutišiach bezpečne!